شما در حال جستجوی دسته ' دسته‌بندی نشده ' هستید

توسط علی فرقانی در 28 ژانویه, 2015 در 04:52 ب.ظ | دسته‌بندی شده در اخبار پزشکی, دسته‌بندی نشده | با ۰ دیدگاه

بیماری کبدچرب امروزه با تغییر در نحوه غذاخوردن و گرایش مردم به مصرف فست‌فود بیشتر به گوش می‌رسد.این بیماری که اختلال در کارکرد کبد است را می‌توان به روش سنتی کنترل و درمان کرد.

اعضای کانون والعادیات با ابراز انزجار از اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی به همراه حجت الاسلام دهقان به پویش ” من محمد را دوست دارم” پیوستند

اعضای کانون والعادیات در روز جمعه ۹۳/۱۰/۲۶ به تماشای فیلم خانه ای کنار ابرها رفتند.این فیلم دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان را کسب کرده است…

دومین جلسه شورای کانون والعادیت سه شنبه ۹۳/۱۰/۲ برگزار شد. در این جلسه نحوه ادامه فعالیت ها و اولویت های پیش رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت. حاضران با توجه به بازدید معاون آموزش وپژوهش ستاد عالی کانون های مساجد کشور از کانون والعادیات راهکارهای اجرائی شدن توصیه های ایشان را مورد توجه قراردادند.

توسط سیدمحمدمهدی هادیان زاده در 22 ژانویه, 2015 در 04:27 ب.ظ | دسته‌بندی شده در دسته‌بندی نشده | با ۰ دیدگاه

جوایز برندگان مسابقه چند مرحله ای فدائیان ولایت با حضور اهالی محل و نمازکزاران مسجد امام حسین(ع) اهدا شد. این برنامه به منظور تقدیر و تشکر از جوانان فعال کانون و ترغیب سایر جوانان و نوجوانان در فعالیت های فرهنگی و ورزشی انجام شد.

توسط مدیر سامانه در 11 سپتامبر, 2012 در 09:44 ب.ظ | دسته‌بندی شده در دسته‌بندی نشده | با ۰ دیدگاه