دارو و درمان با قرآن و ادعیه-بخش دوم
توسط مدیر سامانه دذ 13 سپتامبر, 2012 دذ 12:05 ب.ظ | دسته‌بندی شده در دارو و درمان با قرآن و ادعیه | با ۱۶۰ دیدگاه

دیدن عجائب در هنگام حجامت

 در وقت حجامت کردن اگر کسی سوره حمد را ۷ بار بخواند از منافع آن عجائب خواهد دید.

 شفای دردها ورمها و درد طحال

 هرکس سوره انعام را شش روز با مشک و زعفران بنویسد و بشوید از درد طحال و تمام دردها و ورمها شفا یابد .

 زیاد شدن شیر مرضعه

 امام صادق (ع) اگر کسی سوره حجر را با زعفران نوشته و بشویند و به زنی که شیر او کم باشد بدهند شیرش زیاد شود.

 شفای درد مصروع ، سردرد ، قطع تب

 امام صادق (ع) : هرکس سوره سجده را نوشته و بر کسی که سردرد یا تب یا صرع داشته باشد ببندد انشاالله شفا می یابد.

 شفای درد شکم ،آسانی دندان در آوردن کودک

 امام صادق (ع): سوره قاف را نوشته و بشویند و به کسی که شکمش درد می کند بدهندشفا یابد و نیز اگر این آب را به کودک بخور رانند به آسانی دندان در می آورد.

 جلوگیری از سقط جنین با ختم سوره ذاریات

امام صادق (ع) : چون این سوره را نزد بیماری بخوانند هر درد و المی داشته باشد تسکین یابد و برای جلوگیری از سقط جنین بچه این سوره را نوشته بر زن حامله بندند.

 دفع بی خوابی ، شفای مصروع

امام صادق (ع) : هرکس سوره تحریم را بر بیمار مصروع و بی خواب بنویسد و ببندند بهتر شود و مصروع بهوش آید و بی خواب ، خواب گردد.

 تسکین میگرن یک طرفه

امام صادق (ع) : هرکس سوره تکاثر را هنگام غروب آفتاب هر روز بخواند خداوند او را عفو کند و نیز برای تسکین میگرن یک طرفه این سوره را بعد از نماز قرائت نمایند.

 دفع اضطراب

امام صادق (ع) : اگر کسی را اضطراب دل گرفته باشد سوره قریش را بر شربت یا طعامی بخواند  و بخورد انشا الله شفا یابد.

 درمان مارگزیدگی

سوره فاتحه الکتاب تریاق بزرگی است بر هر مارگزیده ای که خوانده شود خداوند او را شفا می دهد.

 دفع زگیل

در جامع الفوائد آمده است : سوره کافرون را بر پنج برنج سرخ بخوانند و در جای نمناک آنها را دفن کنند و تا سه روز این عمل را انجام دهند خوب می شود البته شروع عمل از ۲۸ ماه باشد.

 نماز برای شکم درد

حضرت محمد (ص) به سلمان فرمودند : آیا شکم تودرد می کند ؟ پس نماز بخوان همانا که نماز شفا است.

 نماز برای گردن درد

دورکعت نماز می خوانی و در هر رکعت یک بار حمد و سه بار سوره زلزال را می خوانی.

 سبب بیماری کبدی

پیامبر خدا (ص) : آب را جرعه جرعه بیاشامید و سرنکشید چونکه از سر کشیدن آب بیماری کبدی ایجاد می شود.

 رفع بیماری پیسی و جنون

امام صادق (ع) : شستشوی سر با گل ختمی در هر جمعه انسان را از پیسی و جنون حفظ می کند.

 درمان افسردگی با کشمش

پیامبر خدا (ص) : مصرف کشمش بر شما لازم است چون که از صفرا جلوگیری می کند وبلغم را از بین می برد و عصب را تقویت و افسردگی را می بردو خلق را نیکو و خون را پاک و غم و اندوه را می برد.

 درمان درد با سیاه دانه

امام رضا ع فرمودند: سیاه دانه شفای هردردی است بجر مرگ ، بر شما (خوردن ) عسل و سیاه دانه لازم است.

 خاصیت عسل

پیامبر خدا ص فرمودند: اگر انسانی عسل بخورد هزار دارو در معده وارد و هزار هزار بیماری از او خارج می شود و اگر بیمرد و عسل خورده باشد جسدش را آتش لمس نخواهد کرد.

 امام صادق (ع) : روغن زیتون با بادهای (معده  و روده) را وارد و

(تولید) منی را افزایش می دهد.

 مصرف پنیر و گردو

امام صادق (ع) : (مصرف) پنیر و گردو با هم شفا ( بیماری ) و مصرف هریک به تنهائی موجب بیماری است.

 چهار داروی شفا بخش

امام صادق (ع) : چهار چیز است که چشم راشفا می دهد و سود مند است و ضرری ندارد. آن حضرت فرمود: مرزه با نمک ، گردو با زنیان ، فرمود: زنیان با گردو ( ریشه ) بواسیر را می سوزاند و باد ( معده و روده ها ) را از بین می برد و رنگ صورت را نیکو زیبا و معده را محکم می کند و کلیه را گرم می کند و مرزه با نمک باد های قلب را تردد و گرفتگی بینی را باز و ( ریشه ) بلغم را می سوزاند و منی را زیاد و بوی دهان را خوشبو و معده را نرم کرده و بوهای بد را از دهان می زداید و به آلت تناسلی انتشار می دهد.

  بالارفتن قدرت تکلم کودکان

حضرت علی (ع) : به کوکانتان انار بخورانید چونکه ( قدرت) تکلم آنها را سرعت می بخشد.

 انجیر و خواص آن در درمان بیماریها

پیامبر خدا (ص) :انجیر تازه و خشک را بخورید چونکه ( قوه) جماع کردن را زیاد و بواسیر را قطع و برای نقرص و ابرده ( بیماری است که در اثر غلبه سردی و رطوبت تولید شود و ضعیف کننده قدرت شهوت است) مفید است .

 دفع صفرا و نرم شدن مفاصل

 ارزق بت سلیمان گفت : از امام صادق (ع) سوال کردم در باره الو حضرت فرمود : صفرا راازبین می برد و نرم کننده مفاصل است لکن  زیاده روی در خوردن نکن ، زیرا موجب ورم مفاصل می شود.

 دفع سموم داروئی

امام صادق (ع) : برای دفع سموم دارئی سودمند تر کمپوت سیب سراغ ندارم .

 سلامتی بدن با کشمش

حضرت علی (ع) : کسی که ۲۱ عدد کشمش سرخ را ناشتا جویده و بخورد به هیچ مرزی مبتلا نمی شود و فقط مرگ می تواند او را از پای در آورد.

 زیاد شدن قوه باز

امام صادق (ع) : برشما خوردن کاسنی لازم است چون که ( تولید) منی را زیاد و کودک را زیبا می کند کاسنی گرم و نرم است و ( احتمال ) پسر شدن ( جنین) را زیاد می کند.

 ذکر برای شفا

در جواهر القرآن مذکور است هرکه بیمار باشد و این ذکر را در آن بیماری چهل مرتبه بخواند : ( لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ) اگر در آن ناخوشی بمیرد ، ثواب شهید را دریابد و اگر صحت یابد گناهان او آمرزیده باشد.

 ذکر برای شفا

در زبده الدعوات مسطور است که چون بر سربیمار ۷ مرتبه ( اسئل الله العظیم رب العرش الاعظیم ان یشفیک ) بخوانید اگر اجلش نرسیده باشد به زودی شفا یابد بسیار تجربه شده و تخلف ندارد و این دعا بدون عدد از حضرت رسول ص رسیده است.

 ذکر برای شفا

برای شفای هر مریضی دو رکعت نماز حاجت توسل به حضرت جواد الائمه ع بخواندو بعد ۱۴۶ مرتبه بگوید ( ما شا الله لا حول ولا قوه الا باالله ) اگر در ساعت منسوب به آن حضرت عمل شود بسیار مفید است و آن ساعت را تا دو ساعت بعد از نماز عصر ( بخش نهم از دوازدهم قسمت روز) تشخیص داده اند.

 

ذکر برای شفا

فیض کاشانی در اللئالی المخزونه نقل می نماید : که برای استشفای مریض این آیه را سه هزارو سیصدو سه بار بخواند و تا ممکن باشد به یک مجلس بخواند ( فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین )  و از چمعی از برزگان شنیده شده است که از جهت شفای بیمار اثر عجیبی دارد و بهبود بلافاصله است.

 ذکر برای شفا

 ملا محسن فیض کاشانی می فرماید: هرکس اسم مبارک ( یاسلام) را صد بار بر سر بیمار بخواند شفا یابد و برای شفای هر علتی مداومت بر خواندن این اسم مبارک مجرب است.

 ذکر برای شفا

از مرحوم آیت الله کشمیری نقل شده است که کتابت و نوشتن ۷ سلام قرآنی با زعفران برای شفای بیمار مفید است و آن ۷ سلام این هاست: یس ایه ۵۸- صافات آیات ۷۹-۱۰۹-۱۲۰-۱۳۰- و سوره زمر آیه ۷۳ و سوره قدر ۵٫

  ذکر برای شفا

 مرحوم مجتهدی برای رفع مشکل خانمی که مریض بود سفارش کردند کسان و اشخاص بیمار چند بار سوره یس را بخوانند و ثواب آن را به روح ارواح اموات بی وارث و بد وارث اهدا کنند چون به این دستورعمل کردند علت رفع شد.

 رهایی از دردها

 علامه حسن زاده آملی در سفارش های خود می فرمایند که ذکر ( یا طبیب ) برای شفای بیماران و رهئی از دردها بسیار مناسب است.

 رفع بیماری

آین الله بهجت برای رفع بیماری می فرمودند: برای شفای مریض تربت حضرت سید اشهدا ( علیه السلام ) در آب زمزم چندین بار نوشیده شود و صدقه به افراد زیاد اگر چه مبلغش زیاد هم نباشد داده شود اگر افراد متعهد سوره حمد را از یک تا صد مرتبه به نیت شفای بیماران بخوانند خیلی تاثیر دارد علاوه بر این به دوستان سفارش دعا کنند زیرا در روایت است که سریع الاجابه ترین دعا دعای شخص برای شخص دیگر است.

 

ذکر برای شفا

در المخازن علامه کاشانی برای شفای مریض ذکر کرده اند : هرگه کسی در خانه ای مریض شود اهل آن خانه همگی هرکدام هزار صلوات برای شفای بیمار نذرکنند و ۵۰۰ مرتبه صلوات بفرستند و بقیه صلوات ها را تا شفای بیمار گرو نگه دارند بسیار مجرب است.

 

ذکر برای شفا

از جمله ختم های مجرب که  که مرحوم نراقی برای شفای بیمار آورده است ختم سوره مبارکه علق استکه مکررا تجربه است و طریقه ختم آن است که ۴۱ پول از سربیمار تا ناخن پای او ردیف کنند و ۴۱ مرتبه سوره را بخوانند و بعد از بار قرائت سوره از پائین رو به بالا یک پول بردارند و هربار که آیه سجده رسیدند سجده کنند و چون ختم تمام شد پولها را جمع کنند و به ۴۱ فقیر جداگانه ببخشند.

 

ذکر برای شفا

ایشان نقل می کنند که مرحوم مجلسی اول در کتاب لوامع صاحب قرانی می فرمایند : در اصفهان مریض های زیادی که پزشکان جواب کرده بودند باخواندن ۷۰ حمد شفا پیدا کردند.

 

تسکین درد شدید

شیخ اشراق فرمودند: هرکه درد شدید دارد بر قدح آبی ۴۱ مرتبه سوره حمد بخواند پس آن آب را بریزد برخورد و نیز مریض نزد خود زنبیلی گندم بگذارد و آن گندم را به انسانهای فقیر بدهد و از آنان بخواهند که دعایش کنند تا شفا یابد.

 

شفای صرع

مرحوم سید نعمت الله جزائری مولف کتاب زهر الربیع فرموده است: اگر روایت (  ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی ) را بر مریض بخوانند شفا یابد و اگر بر مصروع بخواند بهبود یابد و اینمساله بارها به تجربه رسیده است و اگر آن را بنویسد و با آب بشویند و بخورند برای دفع درد مفید و مجرب است.

 

پیشگیری از مرض فراموشی

استاد فاطمی نیا می فرمایند: شیخ طوسی در تعقیبات نماز صبح در تذهیب آورده که بعد از نماز صبح ده مرتبه بگوید: ( سبحان الله العظیم و بحمده و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم ) این ذکر واکسن آلزایمر است در حدیث داریم که هرکس این ذکر را ده مرتبه بعد نماز صبح بخواند از کوری و جنون و پیری محفوظ می ماند.

 

درد چشم

مرحوم نراقی در کتاب شریف خزائن فرموده است : این توسل به حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام ) به جهت جمیع دردها خصوصا درد چشم مجرب است ( اللهم بحق ولیک موسی بن جعفر  الکاظم (ع) الا سلمتنی جوانحی ما ظهر منها و ما بطن ، یا جواد و یا کریم و صلی الله علی محمد و آله اجمعین ).

 

رفع اضطراب و استرس

ازمرحوم آیت الله میرجهانی اصفحانی منقول است که کسی که دچار اضطرار و اضطراب است آیه شریفه ( رب انی مسنی الضر و انت ارحم الراحمین ) را به مدت ۷ روز بعد از هر نماز ۱۰۰ بار بگوید به زودی رفع می گردد.

 

علاج وسواس

به جهت رفع وسوسه و دلشوره و کمان بد این آیات را بخواند و با خود داشته باشد ( و اذا قرات القران جعلنا بینک … علی ادبار هم نفورا) و ( فان تولوا فقل حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم )

 

تقویت حافظه

ذکر ( یا حافظ) به عدد ابجد اسم برای تقویت حافظه موثر است و همچنین این ذکر و تکرار آن می تواند برای رفع شر خواطر بد و بلایا موثر باشد.

 

تقویت حافظه

گویند به جهت قوه حافظه اگر ۴۱ بار آیه زیر را به انجیر خشک بخوانند و روزی چند دانه از آنها را بخورند حتماموثر خواهد بود: ( انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون )

 

طول عمر و دفع مرگ ناگهانی

فیض کاشانی نقل می کندک جهت طول عمر و دفع مرگ ناگهانی توسعه معاش بعد از هر نماز ۱۸ بار ذکر ( یا حی) را مداومت کند.

 

درمان بی خوابی

برای درمان بیخوابی این آیه را بنویسد و با خود دارد ( وذا النون اذ ذهب مغاضبا فظن ان لن نقدر علیه فنادا فی الظلمات ان لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ).

 

طلب فرزند پسر

مرحوم شیخ حسنعلی نخودکی نقل کرده است که از مجربات است اگر سوره مبارکه اعلی را در ماه اول که زن حمل گرفته است بر پهلوی راست او ( البته با رعایت طهارت و حفظ حرمت قران)بنویسند فرزند او پسر می شود انشاالله.

 

  فرزند دار شدن

آیت الله کوهستانی برای کسانی که از او نداشتن فرزند شکایت داشتند توصیه می فرمود این آیه مبارکه را بخوانند: ( الحمد الله الذی وهب لی علی الکبر اسماعیل و اسحاق ان ربی لسمیع الدعا)

آسانی زایمان

به جهت آسانی وضع حمل سوره انشراح را بنویسد و بشویند و زائو بیاشامد زود وضع حمل کند.

 

 

شفای بیمار

 ( یا کاشف الضر) جهت دفع مرضی که از شفای آم مایوس اند مداومت کند و تا زمان بهبودی تکرار شود.

 

 

شفای بیمار

جهت شفای مریض کسی که ۴۰ روز هر روز ۱۰۰۰ مرتبه بعد از نماز صبح ( بسم الله الرحمن الرحیم ) بخواند و سپس کسی که این ختم را انجام داده برای مریض  ( بسم الله الرحمن الرحیم) بنویسد که با خود دارد یا به آب یا به حبه قندی بخواند و مریض بخورد انشا الله موثر است.

 

رفع امراض صعب العلاج و رفع مشکل

برای رفع امراض صعب العلاج و رفع مشکل خواندن سوره والنجم هر روز و تقدیم به حضرت سجاد  ع خوب است.

 

شفای بیمار

ایشان می گویند: برای شفای بیمار اگر هر روز این دعا را ۷۰ مرتبه خوانده شود مناسب می باشد : ( اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها بعدد ما احاط به علمک و احصاه)

 

تقویت حافظه

آیت الله کشمیری درباره خواص آیت الکرسی می فرمودند: آیت الکرسی سه آیه است روزی ۲۱ مرتبه برای تقویت حافظه بسیار نافع است.

نمایش ۱۶۰ دیدگاه
نوشته‌ی شما
 1. لیلا گفت:

  واقعا ممنونم مطالبتون عالی بود

 2. عسل بانو گفت:

  خیلی ممنون از سایت تون من یک پسر۴ساله دارم که درون پاش تومور در اورده و۲بار هم عمل کرده ولی فایده نداشته خواهش میکنم براش دعا کنید شفا بگیره ودیگه نیاز به عمل نداشته باشه.

  • admin گفت:

   ان شاء الله خداوند هر چه سریعتر شفای عاجل به فرزند شما عنایت بفرماید.

  • asal گفت:

   انشا الله هر چی زودتر پسر گلت خوب شه. من حتما واسش دعا میکنم

  • شمس گفت:

   به نام شفادهنده بی همتا…خداوندبه همه مریضها شفای عاجل مرحمت بفرماید

  • shiva گفت:

   من یک هفته است زبانم قارچ زده واقعا درد مى کشم حتى اب خوردنم هم با زجره تو رو خدا دعا کنید برام هر دارویى هم مصرف کردم جواب نداده محتاج دعاتونم در این وقت اذان غروب خدایا نجاتم بده ایشالله همه شفا بگیرن تو رو خدا برام دعا کنید

 3. سلام با تشکر از شماامدادان غیبی خدا
  اگر ممکن جواب من حقیرو سریعتر به ادرس ایمیلم بفرستید از اینکه پرویی کرم من ببخشید
  دعا یاسوره قران یاذکری که مارو ار گناه کردن در خلوط (خود ارضایی ) در امان نگه دارد متشکرم
  جون عقیده دارم تنها قرآن واذکار مقدس بهترین راهکار و بهترین روش جلوگیری از گناهان بزرگ است
  بازهم متشکرم از اینکه اطلاعات درست میدهید ممنونم

  • مرتضی گفت:

   همه نظرات رو خوندم هم زیبا بود هم تاثیرگذار.آرزو میکنم خدا به حق خوبای خودش همه ی مریضارو شفا بده. منم دو نوع بیماری سخت دارم هر کی چشاش بارونی شد منم از دعای خیرش فراموش نکنه.

  • سلام موقع خواب دو دست رو روی سینه بزار ۱۰۰ بار یا ممیت(ای میراننده) بگو و اگر تونستی تکرار کن تا خوابت ببره—– ۳بار سوره طلاق رو روزهای یکشنبه بخون ثواب رو به امیرالمؤمنین علیه سلام هدیه بده ۱۰۰٪ درست میشه

  • من گفت:

   من هم برای شما و البته تمام مبتلایان، دعا میکنم که انشالله خدا کمکتون کنه. اما چند نکته رو رعایت کنید: از تنهایی و خلوت دوری کنید. شب وقتی خیلی خسته اید به رخت خواب برید و عوامل بدخوابی رو از خودتون دور کنید حتی سعی کنید مثلا کتاب بخونید تا چشاتون خسته شه و بخوابید. سراغ عکس و فیلمهای ناجور نرید. لباس تنگ نپوشید. حتی گفته شده که مصرف سوسسیس و کالباس هم غریزه جنسی رو تشدید میکنه بنابراین تاجایی که امکان داره از این چیزا کمتر بخورید. زدن مرتب موهای زائد بدن خودش باعث تشدید قوای جنسی میشه، نمیگم شلخته باشید اما دائم موهای زائد را نزنید. در کل سعی کن خیلی وقت بیکاری نداشته باشی و مهم تر از همه از خدا بخواه. و این رو هم در یاد داشته باشید که خودارضائی علاوه بر آنکه در روایات “زنای با خود” تعبیر شده، به شدت هم نهی شده و البته کلی مشکلات جسمانی روی فرد میگذاره. مثل ضعف بدن. ضعف چشم. ناتوانی جنسی و حتی بالا رفتن احتمال ناباروری و کلی آسیبهای دیگه که میتونی تو اینترنت سرچ کنی چون الان یادم نیست. خدا کمکتون کنه

  • پاسخ به بنده تنهاى خدا گفت:

   جهت رفع خودارضای، روایت شده جند قطره سرکه سیب را درون آب ریخته و با أین آب طهارت بگیرید أین روش مفید است ندارند به همه سلامتى و عاقبت به خیرو نصیب کند ان شاءلله

  • نام... گفت:

   بر ذکر یا حفیض مداومت کنید انشاالله از این وسوسه رها میشوید و بسم الله الرحمن الرحیم لااله الا الله وحده لا شریک له له الملک و له الحمد وهو علی کل شی قدیر اعوذو بالله من همزات الشیاطین و اعوذو بک ربی ان یحزرون

  • ننکالی گفت:

   سلام
   با یکبار نماز حضرت زهرا از دستش خلاص میشی
   الی الابد …

 4. حانیه گفت:

  واسم دعا کنید…یه غده تو بدنمه

 5. دلشکسته گفت:

  سلام از همه خواهش می کنم برای شفای مادر جوان و ضعیف من دعا کنن.ممنون.

 6. خسته گفت:

  سلام تورو خدا مارو همدعا کنید خانمم بهد از ۸ سال ناباروری و بدبختی کشیدن (عمل و بچه کاشتن ) که جواب نگرفتیم حالا خداکمکش کره باردار شده دعاکنید بچه سالم دنیا بیاد. (آخه تا الان بدون اون یک بار که ای وی اف کردیم ۴تا بچه هم ازش سقط شده) یا علی…

 7. مزگان گفت:

  تورو خدا دعا کنید تا بیماری صعب العلاج از ؟ دور بشه به امید خدا ممنون

 8. علیرضا گفت:

  در جواب دوستم برای جلوگیری از خود ارضائی
  سلام.
  دوست من این فقط مشکل تو نیست متاسفانه در جوامع دینی برای همه اعم از دختر و پسر بدون استثناء وجود دارد ممکن است بسیاری با قدرت و بسیار صریح آنرا رد کنند … این کار یک امر طبیعی است که از شالوده خاکی می آید چنانچه در حیوانات نیز دیده می شود. شهوت در همه ابعادش رحمت خداست مخصوصا در نوع جنسی آن، خداوند همه چیز می دهد و خود یاری می کند که به حد کمال برسد، حال ما اختیار داریم نوع و حد کمال را برگزینیم. اینجاست که دو عامل راهنمای ما خواهد بود:
  ۱- پیامبر درونی
  ۲- پیامبر بیرونی
  پیامبر درونی تفکر خود ماست. مهمترین دستاورد تفکر باور های مان است. به حواس توجه کن می بینی می شنوی چون فکر می کنی می توانی بسیار شنیده ای که چگونه وقتی یکی از حواس معلول است سایر حواس چگونه آنرا پوشش می دهد وقتی نماز می خوانی احساس سبکی نمی کنی؟ وقتی تمیز هستی بهتر است یا کثیف؟
  در بعد دیگر حتما شنیده داستانهای قاتلهای زنجیره ای را یا دیدهای معتادین و دائماالخمر ها شاید بسیار نکوهش شان هم کردی!؟.
  بله ذات انسان به لطف خدا رحمت گر دانن، پاک آفریده شده است و جایزه خوش فکری مان هم اجر چند برابری است که خدا وعده داده کافی است کمی در قرآن جستجو کنی بسیار آیه خواهی یافت.
  بیاد داشته باش وقتی می گویند “همه چیز بدست توست” می دانی که جهت تو تفکر و اندیشه توست که از تو فردی اهورائی می سازد و یا فردی اهریمن؟!.
  پیامبر بیرونی همانطور که می دانی فرستاده گانی زیادی از سوی خداوند رحمان برای هدایت برگزیده شدند که اخرین آنها حجت بر حق محمد(ص) بود بعد از ایشان
  سینه به سینه رسومات و تعلیم ها ادیان برای نسل ماست که اگر کسی استعدلال و ریشه خواهی کند هیچ معجزه ای روشن را نمی توان بیان کرد تنها راه آن اخلاق و اجتماع درست و پاک است که بتوان گفت این روش (اسلام، مسیحی و یهودی …) اینگونه است که ماهم هستیم که متاسفانه چنین امری فعلا در هیچ جامعه دیده نشده.
  اما مهمترین اصل را فراموش نکنیم که این دنیا با همه بزرگی و عظمتش حاکمی مطلق و عادل و مهربان بنام خدا دارد که خودش بهترین هدایت گر است.
  ” مهم”
  “هر گاه بر تو بدی وارد شود از توست و هر گاه بر تو نعمت است از پروردگار توست.”
  دقت کن چگونه رفتار می کنی کجا رو می بینی چه چیز ها می شنوی رفت آمدت به کجا و با چه کسانی است و از همه مهتر با داشته هایت که خدا اکنون برایت مقرر کرده چه می کنی؟( رجوع کن به پنج آیه پایانی سوره بقره و برای درک بهترش آخرین آیه سوره هود.
  برایت دعا می کنم تو هم برایم دعا کن تا به مقام شهادت برسم.

  • من گفت:

   جناب گرام! از کجا میدانی همه دختران و پسران به خودارضائی مبتلا هستند؟!! درسته که غریضه جنسی امری طبیعی است اما خودارضائی اصلا طبیعی نیست دقیقا مثل اینه که بگی زنا یک امر طبیعی است!! در روایات از خودارضائی به شدت نهی شده و گفته شده به معنی زنا با خود است.

 9. دریا گفت:

  سلام , از همه دوستان خواهش میکنم برای شفا مادرم که به بیماری صعب العلاج (سرطان) دچار شده دعا کنید .

 10. سلام من مادر یک فرشته کوچک خدا هستم که بالش سوخته و زمین گیر شده و دیگر هیچ دارو و درمانی برای او موثر نیست .دختر ۶ ساله ام به دلیل ابتلا به بیماری صرع محکوم به در خانه ماندن است چون شرایط محیطی در بیماری او بسیار موثر است از شما تمنا دارم که برای شفای او دعا کنید چون شمایی که به این سایت سری میزنید قطعا دلتان لرزیده و خداوند به شما نظر ویژه ای دارد.

  • لنا گفت:

   از داروهای همویپاتی استفاده کنید واقعا شفا بخش هستن

  • لنا گفت:

   از داروهای همویپاتی استفاده کنید واقعا شفا بخش هستن

  • فیروزه گفت:

   الهی خدا به حق بزرگیش شفا بده به همه مریض ها شما هم با دل شکستتون برای برادر من دعا کنید منهم یک خواهر دلشکسته هستم که همین الان بالای سر برادرم که تومور مغزی داره نشستم و فقط دعا میکنم و تز خدا کمک میخوام

 11. breez گفت:

  سلام .من حدود ۱۴ ساله که سردردهای دائمی و هرروزه دارم که منو از زندگی عادی ساقط کرده دیگه افسردگی شدید هم گرفتم.پزشکان هم از درمان من عاجز شدند از هر درمانی استفاده کردم اما تاثیری نداشته از شما دوستان عزیز تمنا میکنم که برای شفای من هم دعا کنید تا بتونم مثل آدمهای عادی زندگی کنم .ممنونم

  • سعیده گفت:

   دوست عزیز منم مثل شما بودم تا به لطف خدا درمان شدم البته هنوزم هر از گاهی سردرد می یاد سراغم اما زمین گیرم نمی کنه. عواملی که باعث درمان من شد:
   ۱- بعد حمام پاهاتون از مچ پا به پایین با آب سرد بشور
   ۲- هر روز یک عناب رو به سیخ بزن و روی آتیش بگیر تا دود سفید رنگ از آن بیرون بیاد بعد اونو بو بکش . این قدر این کاررو بکن تا دودش تموم بشه . بعد یک هفته ممکنه خون دماغ کنی ( در موارد شدید مثل من و شما معمولا خون دماغ می شیم من یه روز صبح بلند شدم بلشتم کلی خون داشت. بعدشم دو بار دیگه خون دماغ خیلی جزئی در حد چند قطره داشتم که بعد این خون دماغا خیلی سبک تر شدم) یه ماه که این کارو بکنی خودت متوجه می شی چقدر سردردات کم شده تازه همون موقع که بو می کنی سرت خوب می شه . من الان که خوب شدم تا سردرد می شم این کارو می کنم یا وقتی خیلی استرس و اضطراب دارم
   ۳- فکر و خیال و استرس و اضطراب تنها و تنها عامل پیشرفت بیماریمونه اگه بتونی به هر طریقی که باهاش راحت تری . تفریح، کتاب خوندن، فیلم دیدن، نماز خوندن، دعا خوندن، زیارت رفتن،… به خودت آرامش بدی سرعت خوب شدند چند برابر می شه
   برات آرزوی سلامتی روز افزون دارم. برای خواهر منم دعا کن مریضی بدی گرفته

 12. مهشید گفت:

  نذر مشکل گشا کنید حنما جوابشو میگیرید، مطمئن باشید. بی برو برگرد جواب میده امتحان کنید.

 13. من مینی گفت:

  التماس دعا!

 14. marjan گفت:

  سلام دوستان
  حرفاتونو خوندم خیلی جاهاش دلم لرزید و با خلوص نیت براتون دعا کردم ایشااااله مشکلات همه حتی کسایی که نمیشناسیم و از مشکلاتشون خبر نداریم رفع شه و همه بیمارا شفاپیدا کنن
  یه خواهش ازتون دارم:هر کی که خیلی خیلی دلش شکسته میون حرفا و درد دلای قشنگ و خالصانش با خدا مامان منم که ۸ماهه با سرطان دست وپنجه نرم میکنه رو فراموش نکنه.همیشه میگن خیلی سخته که پدر و مادر مریضی و عذاب کشیدن بچشونو ببینن ولی به خدا اینکه ببینی ممان دسته گلت چراغ خونت که یه لحظه به زمین نمینشست چند ما همش رو تخته و برا ریز ریز کاراش کمک لازم داره میسوزی خیلی بد ددددددددد.
  تو رو خدا خیییییلی براش دعا کنید.

 15. ترلان گفت:

  سلام خیلی خوب بود. منم دچار یه بیماری شدم که خیلی اذیتم میکنه. یعنی حتی وقتی هم که اذیت نداره ولی فکرش از ذهنم بیرون نمیره. البته دکترها میگن از استرسه و نمیشه اسم بیماری رو روش گذاشت. اما من بازم میترسم. برام دعا کنین.

 16. رقیه گفت:

  سلام بر همه ی شما خیلی سال است که دچار افسردگی شدیدشدم بسشتر وقتهاخواب آلوده ام و حوصله انجام هیچ کاری را ندارم گاهگاهی فراموشی ام زیاد میشه دیگه از این وضع خسته شدم برام خیلی دعا کنید شاید به پاکی دل شمامن نیز اجابت شوم گدای دعای خیر شما هستم التماس دعا و تشکر

  • نغمه گفت:

   سلام.دوست خوب سردی به شما غلبه کرده.از خوردن غذاه و میوه های طبع سرد مدتی پرهیز کنید.مثل ماست .وغ.خیار. ماهی .مرغ.برنجسعی کنی گوشت گرم مثل شتر و گوسفند و ابگوشت و عسل زیاد بخورید.

 17. مهسا گفت:

  همه ی نظرات رو خوندم و بابت بیشتریاشون اشکم دراومد توروخدا برای عشق منم دعا کنید انقد اذیت شده دیگه حاضر نیست داروهاشو بخوره دنبال دعا هستم فقط

 18. sdn [,hn گفت:

  همه با هم برای شفای عاجل همه ی بیماران به نیت ۱۴ معصوم ۱۴ صلوات بفرستید هدیه به اقا امام زمان

 19. مریم گفت:

  اسلام انشالا که خد ا به حرمت حضرت زهرا همه مریضا را شفا بده امین،من برای تک تکتون دعا کردم هیچوقت از یاد خدا غافل نشید که درمان همه دردهاست

 20. مرضیه گفت:

  سلام انشالا همه بیماران شفا پیدا کنند. برای نی نی توی دلم منم دعا کنید سالم باشه. بعد کلی زحمت خدا بهم نظر کرد

 21. نسا گفت:

  سلام ایام سوگواری امام حسین (ع) میباشد..امیدوارم همه ی مریضها و حاجت دارا به مراد دلشون برسند.من یه برادر دارم که ۸ سالِ رو جا افتاده از ۲۶ سالگی رفته تو کما و به مرور ضریب هوشیش رفت بالا و مادرم کلی ازش پرستاری کرد ولی الان چند ماهیه که دوباره تو بیمارستان بستریه..خیلی محتاجِ دعای شماست تو این شبها براش دعا کنید .. دستِ همتونوو میبوسم .. ما خیلی غصّه دار هستیم . التماسِ دعـــا

 22. زهرا گفت:

  سلام به همه دوستان و کسانی که التماس دعا دارن ، علاوه بر صلوات دعای مقاتل بن سلیمان خیلی خوبه واسه حاجت گرفتن

 23. زهرا گفت:

  متن دعای مقاتل بن سلیمان رو براتون گذاشتم ، صدبار این دعا رو بخونیدانشاءاله حاجتتون برآورده میشه

  اِلهى کَیْفَ اَدْعُوکَ وَاَنَا اَنَا وَکَیْفَ اَقْطَعُ رَجاَّئى
  مِنْکَ وَاَنْتَ اَنْتَ اِلهى اِذا لَمْ اَسْئَلْکَ فَتُعْطِیَنى فَمَنْ ذَاالَّذى اَسْئَلُهُ
  فَیُعْطینى اِلهى اِذا لَمْ اَدْعُوکَ فَتَسْتَجیبَ لى فَمَنْ ذَاالَّذى اَدْعُوْهُ
  فَیَسْتَجیبُ لى اِلهى اِذا لَمْ اَتَضرَّعْ اِلَیْکَ فَتَرْحَمُنى فَمَنْ ذَاالَّذى
  اَتَضرَّعُ اِلَیْهِ فَیَرْحَمُنى اِلهى فَکَما فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسى عَلَیْهِ
  السَّلامُ وَنَجَّیْتَهُ اَسْئَلُکَ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِهِ واَنْتُنَجِّیَنى مِمّا
  اَنَا فیهِ وَتُفَرِّجَ عَنّى فَرَجاً عاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَرَحْمَتِکَ یا
  اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

 24. بنده خدا گفت:

  به حق فاطمه زهرا
  خداوند همه بیماران را شفا بده.
  به خانواده هاشون صبر و امید عطا کنه.
  آمین

 25. مهدی گفت:

  سلام .دعا میکنم که خدای مهربونمون به آبروی آقام ابا عبدالله همه ی مریضا رو شفای عاجل عنایت کنه .تا حالا فکر کردین قبل از اینکه عزیزانمون دچار یه مشکل حل ناشدنی دنیایی شدن مثل مریضی های نا علاج چقدر رنگ و بوی زندگیمون با الان فرق داره.یه جورایی آدم تر شدیم .امیدوارم اگه خدا جوابمون رو داد آدم باقی بمونیم .واسه خانوم منم دعا کنید .سه سال رفتیم سر زندگیمون یه دختر خوشگلم خدا بهمون داده که الان یک سال و هفت ماهشه. الان یک هفته شایدم ده روزی هست که فهمیدیم ms داره.زندگیم روحشو از دست داده .نذر کردم توسل کردم به اهل بیت (ع) که ایشالله شک ندارم که جوابمو میدن.واسه خانومم دعا کنید.ممنونم .

 26. نسیمن گفت:

  سلام،اسم من نسیم،تازه ازدواج کردم، بیمارم،برام دعا کنید،دردهای خیلی شدیدی دارم،جراحی هم کردم، ولی کامل خوب نشدم،عاجزانه برام دعا کنید،من هم برای شفای تمامی بیماران همبشه دعا میکنم و درد کشیدن خیلی سخته،بخصوص وقتی همسرت عذابتو میبنه، برای شفای عاجل همه بیمارها و در آخر من و سلامتی عزیزامون ۱ صلوات بفرستین،ممنون عزیزان

 27. نسیم گفت:

  سلام خدمت همه دوستان عزیز. من اتفاقی به این سایت وارد شدم ونظرات شما را خوندم وامیدوارم به حق این شبهای عزیز خدا همه مریضها را شفا بده.بهترین جا برای دعا کردن شرکت در مجالس امام حسین ع .اگر دسترسی دارید حتما شرکت کنید .در محله ما هر دو ماه محرم وصفر هر شب روضه خوانی و بعضی شبها هم سینه زنی برگزار میشه .ما هم تا جایی که بتونیم و خدا توفیق بده شرکت میکنیم و برای همه مریضا دعا میکنیم .انشاا… خدا قبول کنه.راستی شما هم اگر جایی دلتون شکست خواستید دعا کنید مادر دوست منو فراموش نکنید.

 28. ندا گفت:

  با سلام منم به صورت اتفاقی به این سایت اومدم با خوندن مطالب شماها خیلی متاثر شدم امید دارم که هیچ کسی تو بستر بیماری نباشه خیلی سخت و طاقت فرساست ما هم دو نفر از اقوام بیماری صعب العلاج دارن خیلی هم جوون هستن لطفا برای این دو نفر هم خیلی دعا کنید

 29. Baran گفت:

  سلام دوستان. من هم خیلی اتفاقی این سایتو دیدم . استش دنبال دعا برای شفای بیمار میگشتم که قسمت شد بیام اینجا ت رو خدا برای پس عموی من دعا کنید خیلی جوان و الان ت کماس دکترا امیدمون قطع کردن. تو رو خدا براش دعا کنید شما دلتون پاکه.

 30. ali گفت:

  ba salam aga doctore adam khoda darush ahle beyt va goran
  age kasi mikhad vagea az bala va bimari haye na alaj dur bashe ya shafa biyabe namaze avale vagt tobe vagei khandane goran bade namaze sob khandane namaze shab ye sate munde be azane sob khundane 28 rakat namaze hediye be ahle beyt va doa kardane aval digaran bad khodeman en sha alah natije migirin

 31. امیدوار گفت:

  بنام مهربانترین. یکی از دوستان من بیماری شدید قلبی و ریوی دارد. تورو خدا واسش دعا کنید. این بنده خدا بچه یتیم دارد و مشکلات مادی زیاد دارد و تنهاست. خیلی تو دلش غم دارد خواهش میکنم برای گشایش در زندگیش دعا کنید.ممنون.

 32. امنه گفت:

  سلام عزیزان من چند سالی هست که بیمارم و خیلی دارم عذاب میکشم شما را به محمد وال محمد قسم میدم برام دعا کنید هم مشکل جسمی و هم روحیم خوب بشه تا زندگیم از هم نپاشه اخه اول زنگیمه و دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح عطا کنه .بحق ناله های زینب در شب عاشورا خدا همه مریضها را شفا بده و حاجاتتون روا بشه.آمین یا رب العالمین

 33. علی گفت:

  سلام به همه دوستان خدا انشالله همه رو شفاه بده من هم بچم تازه بدنیا اومده مشکل شیر خوردن داره لطفا یه دعا برام کنید خیلی ممنون.

 34. pariiii گفت:

  سلام از همگی التماس دعا دعا دارم چند ساله برای بچه دار شدن به این دکتر و اون دکتر سر زدم ۲ بار عمل کردم هیچ مشکلی ندارم یکم تخمدانم تنبله فقط التماس دعا دارم

 35. امین گفت:

  باسلام ازخداوند برای تمام مریضا شفا وسلامتی میخوام من گناهکارم دعا کنید این جمله ام تقدیم به تمام شما عزیزان ودوستان ان زمان که یوسف می دانست تمام درب های کاخ زلیخا بسته است باتوکل واعتقاد بخداوند به سوی تمام درب هادوید وتمام درب ها برروی او بازشد حال اگر تمام درب های دنیا برروی توبسته است باتوکل واعتقاد به خالق هستی بسوی ان برو زیرا خدای تو ویوسف یکی است به امید عمل بدین کارشاد باشید (یاستارالعیوب اغفرلنامن کل ذنوبنا)

 36. سلام من دعا برا عاقبت به خیری و سلامتی کامل بقدنی میخواااااااااااااااااام لطفا راهنماییم کنید و بدید جوابا به ایمیلم ممنونم

 37. بابک گفت:

  سلام به همه عزیزان ، امیدوارم که دوستانی که در اینجا برای شفای خودشان و یا عزیزانشان طلب دعا کرده اند ، سلامتی بدست آورده باشند ، لطفا برای پدر من نیز که چند ماهی است در بستر بیماری خوابیده اند و نه میل به غذا دارند و نه قادر به تکلم و تب هم دارند ، دعا بفرمایید .
  من خودم دعای زیر را برای همه دوستانی که اینجا کامنت گذاشته بودند به تفکیک برای هر کدام سه مرتبه خوندم. با تشکر و احترام
  بسم الله الرحمن الرحیم
  اسئل الله العظیم ،رب العرش العظیم ان یشفیه (برای مذکر)
  اسئل الله العظیم ،رب العرش الغظیم ان یشفیها (برای مونث)
  التماس دعا

 38. برا داداشم دعاکنید..مریضه.توروخدا دعاش کنید.فقط نوزده سالشه.

 39. صنم گفت:

  منم دعا کنید … من دو ساله ناراحتی معده دارم جوریکه خیلی خیلی خیلی سخت غذا میخورم . من زندگیم مثل آدمای عادی نیست … خیلی ناراحت و نگرانم … ده کیلو وزن کم کردم ! افسردگی گرفتم . دلم میخواد بمیرم .. من خیلی زجر کشیدم خواهش میکنم دعام کنید … دکترا نمی تونن مشکل من رو تشخیص بدن من نمیدونم چه کار کنم فقط دعا فقط دعا فقط دعا …خدااااااااااااااااا پس کجایی ؟ :((((( دیگه به بن بست رسیدم خسته شدم منم آدمم بخدا نمیکشم دیگه توان این همه هلاکت رو ندارم … دعام کنید تو رو به جان عزیزانتون دعام کنید دیگه خسته شدم از این وضعیت از زندگیم عقب افتادم 🙁 جون هر کی دوسش دارین منم فراموش نکنید توی دعاهاتون … 🙁

  • hhh گفت:

   سلام
   توکل کن به خدا فقط توکل کن به خدا دست از مریض ها بردار ه کی اسم دکتر و دارو وچیز دیگه ای اورد اصلا اعتنا نکن و فقط توکل کن به خدا و فقط از او بخواه اصلا نگان نباش اگر قلبا توکل کردی به خدا شفا پ۱یدا میکنی اینو بهت قول میدم.
   خدا هوای بنده هاش رو خیلی دار عزیزم
   نگرانش نباش

 40. سارا گفت:

  باسلام وخسته نباشید پسر ۱۰ماهه من هم از یک چشم عفونت شدید داره دکترامیگن روزنه چشمش گرفته اگه تایک سالگی خوب نشه باید میل بندازیم به چشمش من خیلی نگرانم بچه ام کوچکه نمیخوام اذیت بشه لطفا براش دعا کنید واگه دعای خاصی بلدید به ایمیلم بفرستید خیلی ممنون

  • معصومه گفت:

   سلام سارا جان برای شفای کوچولو به قران متوسل بشین،بنظر من یه ختم قران خودتون از امروز بردارید هر روز هرچقدر تونستید بخونید،وراه دیگه طریقه های مختلف ختم سوره هایی مثل یاسین که تو وبسایت امیددین پرست اگه برید فکر کنم نوشته باشه البته من تو کتابشون خوندم کتاب کلیات اسرار امید دین پرست،،،من از هر دو راهیکه گفتم خودم جواب گرفتم اینو برای شما و برای همه بیمارا وحاجت مندا گفتم خودمم الن مریض شدم خیلی ناراحتم و باز هم متوسل به قران شدم ایشالا خدا خودش دست همه ما وهمه بیمارا رو بگیره التماس دعا

  • آیدین جون گفت:

   سلام اصلانگران نباشیدپسرمنم چشماش عفونت داشت ولی دقیقا١٣ماهگی رفع شدمنم خیلی نگران بودم به خداتوکل کنید.

 41. م.آ گفت:

  تشکر از شما

 42. م.آ گفت:

  سلام تشکر از شما

 43. الهام گفت:

  سلام مادرم مریضه ناراحتی قلبی، کمر درد، پادرد و سردرد داره همینطور سرگیجه و سستی بدن. چه دعایی خوبه براش بخونم؟

  • admin گفت:

   خالد عیسی گوید: امام رضا علیه السلام این تعویذ را به من آموخت و فرمود:”این را به برادران مومنت آموزش بده که برای هر دردی است:”
   اُعِیذُ نَفْسِی بِرَبِّ الْأَرْضِ وَ رَبِّ السَّمَاءِ أُعِیذُ نَفْسِی بِالَّذِی لَا یَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ دَاءٌ أُعِیذُ نَفْسِی بِالَّذِی اسْمُهُ بَرَکَهٌ وَ شِفَاءٌ

 44. حنانه گفت:

  سلام من ۱۸سالمه وبه خاطره کم خونی شدیدی دارم رنج زیادی میکشم اما وقتی نظرات شمارو خوندم بیماری خودمو فراموش کردم و خدارو شکر میکنم که دچار بیماری بدتری نشدم
  من اخر هفته میرم مشهد از غریب القربا خواهش میکنم واسطه بشه بلکه شاید فرجی شد
  شنیدم دعا در حق همدیگه اثر داره بیایم برای هم دعا کنیم

 45. امیدوار گفت:

  سلام
  برای شفای برادرم دعاکنید۳۳سالشه بچه داره ودکترهاجوابش کردن

 46. متین 2 حنجره گفت:

  خداوندا از تو خواش میکنم همه ی مریضان این دنیا رو با بزرگی و عظمت بی اندازه ات شفا دهی… آمییییین….صلوات

 47. پارسا گفت:

  سلام.واسه پدرمنم دعا کنین تو سر تومور بوده عملش کردن تومورو دراوردن حالا جواب ازمایشش امده که بیماریش بدخیمه٬دوباره اون تومور تو سرش رشد میکنه٬اون وقت الانم سردردهای شدید داره٬دکترا گفتن باید شیمی درمانی کنه شاید خوب بشه اگه که نشه٬……ولی امیدمون ب خداست دکترا هرچی بگن خداست که انجام میده سپوردیمش ب امام رضا که ایشالاه خوب بشه٬خودشم اون وقت نمیدونه که هنوز خوب نشده وقتی سردرد میگیره هی گریه میکنه٬توووووروووو خدا براش دعا کنید تورخدا.برای سلامتیه همه مریضا ۱۰تا صلوات بنیت امام رضا بفرستید.امین

 48. علي گفت:

  برای جوان ۲۰ ساله که دکترها جوابش کردن و بیماری کبدی داره دعا کنید
  دعا کنید خداوند بزرگ و مهربان به حق حضرت علی اکبر جوان کربلا این جوان رو جواب نکنه
  یا جواد الائمه ادرکنی
  یا جواد الائمه ادرکنی
  یا جواد الائمه ادرکنی

 49. بنده خدا گفت:

  تشکر از برنامتون

 50. سلام خدا خودش تو قران گفته عسل درمان مریضی هاست
  من یه راه عسل درمانی برای نفخ و باد شکم و درمان معده سراغ دارم هر کی خواست من میتونم در اختیارش بذارم برای رضای خداوند متعال
  شماره تماس ۰۹۱۷۷۸۱۸۶۳۹

 51. رزمی گفت:

  با سلام پدرم یکماهه متوجه شده سرطان معده داره تو رو به فاطمه زهرا قسم براش دعا کنید خوب بشه

 52. جهرمی گفت:

  واقعا عالی بود خیر دنیا و آخرت ببینی
  التماس دعا

 53. شهاب گفت:

  سلام بر همه عزیزان تنها راه رستگاری و شفا ترس از خدا و دوری از گناه و انجام واجبات است
  و اذا مرضت فهو یشفین. الشعراء آیه ۸۰
  و هنگامی که بیمار می شوم پس او شفایم می دهد

 54. baran گفت:

  با سلام خدمت همه شما
  با آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان
  من نزدیک ۱۰سال که بیماری ام اس دارم هفته ای ۱آمپول میزنم برای سلامتی ام دعا کنید. شاید حاجت من در بند دعای شما باشد

 55. محمد گفت:

  سلام برام دعا کونید تمامه بدنم درد میکونه لتماس دعا

 56. حسینی گفت:

  نذر کردن یک ختم قرآن هدیه به نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان {عج}برای گرفتن حاجت خیلی مفیده

 57. منصور گفت:

  مشکلات و گرفتاری ها بطور نسبی برای همه انسانها وجود داره، اما یه تعداد گرفتاری ها بسیار کور و پیچیده است ، مادر من حدود ۱۶ ماه پیش بعد از یک عمر درد و رنج عمل تومور انجام داد اما بعدش یه جوری افتاده تو بستر که دیگه نمی دونم چه دعایی براش بکنم اون اولا شفای کاملشو از خدا می خواستم اما حالا از خدا می خوام حداقل بهش توانی بده که یه ذره بتونه از این پهلو به اون پهلو شه ، زانوی پااش که نود درجه شدن و راه که اصلا ، تکلم که هیچ ، کاش می تونست یه کم از تو بستر نیم خیز بشه ، خود منم از سالها پیش مریضم ، ایکاش خدا توانایی بده ، شکر خدا بخاطر اون نفسی که می کشیم هر نفس یه نعمته ، خدا اول همه مریضارو شفا بده و یه نیم نگاهی هم به مادر من و زن و بچه های منم بندازه اگه قابل بدونه …خدایا شکرت بد از بدتر نیار

 58. منصور گفت:

  سالهاست که تو بیابونا و رو پشت بوما دعا می خونم و خدارو صدا می زنم ، حتما جواب مارو داده و ما نشنیدیم ، حالا دیگه فقط با سکوت دعا می کنم خدایا ترا به مواقع النجوم قسم مریضارو شفا بده ، خدایا تو رو به اون چیزی قسم میدم که اگه به اون چیز یا چیزا قسمت بدن حتما جواب می گیرم که همه مریضارو شفا بدی مخصوصا اونایی که از بس نالیدن دیگه توانی ندارن

 59. سما گفت:

  سلام منم یه دوست دارم که سرطان داره این چند روز حالش خیلی بد شده بیمارستان هست تو را خدا براش دعا کنین التماس دعا

 60. بد بخت گفت:

  سلام من پسری ۱۴ سالم حالا می خوام نماز بخونم ولی ولی نمیتونم همیشه چند قطره
  از ادرارم رو کنترل کنم به خاطر همیت نمی تونم نماز بخونم لطفا برام دعا کنید تا بتونم این کار واجب رو انجام بدم

 61. fateme گفت:

  سلام توروخدا برا مامان منم دعاکنین خوب شه.حالم خیلی بده.هرروز گریه می کنم از خدا میخوام به حق امام زمان شفاشو بده،چون اون موقع منم میمیرم.خواهش میکنم ازتون،خواهش میکنم دعا کنین برا مادرم

 62. علیرضا گفت:

  سلام خیلی ممنون از مطالب پر بارتون.منم یه بیماری دارم که همه درمانها برام بی اثر بوده خواهش برام دعا کنید خیلی بد حالم.

 63. حميدرضا گفت:

  یا مولا … عباس جان ،فدای وفاداریت … به حق اشکهای رقیه … تو خودت طعم نا امیدی رو چشیدی… ما رو نا امید نکن اقا جان …
  یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین
  التماس دعا

  • بنده خدا گفت:

   بسم الله الرحمن الریم

   امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السو ء – یامن اسمه الدوا و ذکر الشفا –
   الهم صل علی محمد وال محمد

   خدایا من آن دنیای باقی را هزاران بار از این دنیای فانی دوست تر دارم-

   یا علی ابن موسی الرضا ای پاک مرد یثربی در توس خوابیده من تورا… بیدار میدانم من تورا بیدار مردی پاک – زنده تر روشن تر از خورشید عالم تاب میدانم –
   با هزاری و دوصد بل بیشتر عمرت – خفته ای در ژرفای خاک لیک ای روشنای آفتاب من تورا بیدار میدانم – زنده تر روشن تر خورشید عالم تاب میدانم

   یا علی ابن موسی این غریب این دورافتاده از تو با تو دارد حاجتی دردی و از تو جوید راه و درمانش…

   یا علی ابن موسی الرضا دریاب … درمان بخش ….

   به حق بیبی دوعالم …

 64. التماس دعا گفت:

  بیماری شدید معده دارم هر کاری میکنم خوب نمیشه . التماس دعا دارم ممنون میشم از دعای خیرتون مرا بی بهره نذارید. سپاسگزارم

 65. اسلان گفت:

  سلام برام به خواطر خدا دعاکنید تا مریضیم لزبین بره

 66. برای خواهرم دعا کنید چون شیدایی گرفته براش دعا کنید زود خوب شه تو رو خدا بابا و خونواده ام داریم عذاب می کشیم

 67. گلهای مادر گفت:

  سلام.اگه دکترا عزیزانتون روجواب کردن خداکه جواب نکرده امیدتون به خدا باشه.بابای منم دچارسرطان لوزلمعده شده وسرطان تا کبدش پخش شده ترو خدا واسه بابای منم دعا کنید.خدایا هیچ بنده ای رو تو بستر بیماری ننداز

 68. محمد گفت:

  سلام به همه شما حاجت مندا. با گریه برای همتون دعا کردم. منم دچار نارسایی کلیه شدم برام دعا کنید. با توسل به امام رضا

 69. مليكا گفت:

  من دچار زخم راست روده شدم ۴ ماهه خواب و خوراکو ازم گرفته همش درد دارم تو رو خدا دعام کنین که شفا پیدا کنم ممنون

 70. افسانه گفت:

  سلام به همه دوستان. امروز دارم میرم حرم امام رضا ع واسه همه دعامیکنم.من یه مشکل خیلی بزرگ دارم. لطفا واسم دعاکنید…خیلی دلم گرفته.نمیدونم چطوری با این شرایط کناربیام.فقط این روزا حالم خیلی بد است…دعام کنید

 71. سیب گفت:

  خدا به حق این روزهای با برکت ماه شعبان همه ما را از برکات این روزها و شبها بهره مند کنه برای من حقیر و همسرم هم دعا کنید محتاج دعای شما هستم و همتون را دعا میکنم

 72. ز گفت:

  ﻭاﺳﻪ ﻳﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭ اﺳﻜﻴﺰﻭﻓﺮﻧﻲ و ﺑﭽﻪ ش ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ.ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ اﺳﻜﻴﺰﻭﻓﺮﻧﻲ ﺷﻔﺎ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻳﺎ ﻧﻪ.

 73. مریم گفت:

  سلام ب دوستان عزیز اولین باریه اومدم تو این سایت نوشته های تک تک دوستانو خوندم برای تک تکتون ناراحت شدم واشک ریختم لابلای این اشکام براتون دعا کردم شما هم برای من حقیرهم دعا کنیدمشکل ضعف حافظه دارم دانشجو هستم خیلی از درسام عقب موندم تورو خدا برام دعااااااااااااااااااااااا کنید اگه دعای خاصی هست برام خواهشا ایمیل کنید
  خواهش میکنم دعا کنید خیلی عذاب میکشم

 74. مینا گفت:

  سلام برای سرگیجه دعا یا نمازی سراغ ندارین در ضمن همه اونایی که میگن التماس دعا پیشنهاد میکنم خودشون دعا کنن حتما جواب میده با تشکر
  مینا

 75. سمیه گفت:

  سلام به همه دوستان این سایت رو برای پیدا کردن دعا برای درد بواسیرم باز کردم چون خیلی درد دارم وقتی بعضی از دردهای دوستان رو خواندم اشک از چشمانم جاری شد و برای همه شماو خانواده هاتون دعا کردم شما هم برای من و خانواده ام دعا کنید التماس دعا

 76. علیرضا گفت:

  تو رو به خون امام حسین برام دعا کنید .بیماری لاعلاجی دارم که دردش طاقتمو بریده…

 77. سلام
  بیشتر نظر هارو خوندم ان شاالله همه مریضا رو خدا شفا بده.
  مادر منم دعا کنید لطفا و البته همه ی مادر هارو.
  همه باهم این ذکرو بخونم ان شاالله مریض ها شفا پیدا کنن.
  یامن اسم هو دوا و ذکر هو شفا

  بحق الله
  یاعلی.

 78. ali گفت:

  لطفا برای همه مریضهادعاکنید از سر صدقه انها هم من شفا بگیرم من ناراحتی اعصاب و افسردگی دارم التماس دعا دارم البته قلبی هم همینطور التماس دعا دارم

 79. مهدی گفت:

  همسرم دچاروسواس شده کدامین ایات قران دراین زمینه نافد است درسطور بالا بود لیکن نام سوره ویه قید نشده بود تشکر فراوانوارزوی توفیق از خداوند منام

 80. خواهرزاده ی ۶ ساله ام دکترا گفتن مشکوک ب سل هست،تورو خدا براش دعا کنید ک صحت نداشته باشه و سلامت باشه،دارم از غصه براش میمیرم

 81. ali گفت:

  خدایا ترا به حق چهارده معصوم پاک همه مریضها راشفا بده از سر صدقه مریضها مرا هم شفا بده من ناراحتی اعصاب-استرس-اضطراب-ترس-دلهره-و….غیره دارم برایه دعاکنید انشالله

 82. alireza گفت:

  سلام..
  خدایا کمک کن وقتی که سالمیم قدر بدانیم و شکر گذار نعمتهایت باشیم
  و وقتی مشکلی ،بیکاری به ما رو آورد صبور باشیم و فقط از خودت طلب کمک کنیم

  ….بنده رو هم دعا کنید باید عمل کنم ولی نمیکنم شرایط مالیشو ندارم

  ….

 83. مریم گفت:

  سلام دوستان عزیز لطفا برای بیماری منهم که صرعه دعا کنید بعضی مواقع خیلی نا امید وخسته از همه دنیا میشم التماس دعا

 84. سارا گفت:

  من براهمتون دعا کردم،وبرای،تک تکتون صلوات خوندم،ان شاءالله خداهمه روشفابده،ان شاء الله به حق رقیه کوچولو هیچ فرشته کوچولویی دردنکشه،به حق فاطمه زهرا هیچ مادری دردورنجی نکشه

 85. يا گفت:

  میشه برا بچه دار شدن ما هم دعا کنید

 86. مهدیه گفت:

  سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه
  بیاید همه باهم برای شفای همه ی بیماران مخصوصا سرطانی های عزیزمون دعا کنیم و یک صلوات بلند بفرستیم
  دوستان خوبم اگه یه روزی یه وقتی دلتون شکست و هوای دلتون بارونی شد برای من بنده حقیر خدا هم دعا کنین چند وقته یک حالت خاصی توی سرم هست و سردرد میشم افسردگی هم دارم و سیستم ایمنی بدنم ضعیفه و … ازتون خواهش میکنم سرنمازاتون منو فراموش نکنین انشالله تن هممون سالم و سلامت باشه بازم یه صلوات دیگه
  انشالله جدم امام حسین نگهدارتون باشه
  خداحافظ همتون

 87. رضا گفت:

  سلام مریضی سخنی دارم الاجش فقط شفاست شما ها رو به عزیزاتون قسم ما رو تو دعاهاتون فراموش نکنید

 88. سارا گفت:

  سلام.از صمیم قلبم واسه همه دعا کردم. تو رو خدا واسه شفای مامانم دعا کنید. با ذکر صلوات برای شفای همه مریضا از جمله مامان من.

 89. mozh گفت:

  سلام به دوستان عزیزم.
  راستش من وقتی اومدم اینجا و مشکلات تک تکتون خوندم کلی شرمنده شدم که چرا من انقدر ناشکری خدارو کردم چرا وقتی تنم سالم بود قدرشو ندونستم الان که ۳ ماهه که بیشتر بیماریها رو تو این مدت تجربه کردم و هنوز هم همچنان خوب نشدم نمیدونم واقعا دارم تقاص گناهام و ناشکری هام رو میدم.. دلم برای روزایی که تنم سالم بود و هیچ مشکلی نداشتم خیلی تنگ شده.من برای همتون دعا میکنم .ترو به خدا شما هم برای من دعا کنید محتاج دعاهاتونم ..

 90. سجاد گفت:

  سلام به همه ی پیروان حضرت حجت عج.
  منم نظرها رو خوندم و شمها رو دعا کردم.لنشاءالله شفا پیدا کنید.
  و از هم وطنان عزیزم برای شفای کمردردم التماس دعا دارم.و امیدوارم هیچ وقت مشکلی تو زندگیتون پیش نیاد.
  یاعلی

 91. zahra گفت:

  التماس دعا دار واسه ی شفای همه مریضا
  خوش میکنم برای شفایی منم دعا کنید کیست تخمدان دارم
  موهام شدید میریزه

 92. مژده شفا گفت:

  سلام به همه
  برای همه چه کسایی که مشکلشون رو نوشتن چه اونایی که فقط خوندنو ساکت بودن از ته دل دعا میکنم که زودتر مشکلشون رفع بشه و در اسرع وقت طعم سلامتی کامل رو دوباره بچشن..دوستان همه بلاخره یه جورایی با مشکل جسمی و روحی برخورد میکنیم. ولی خدا این قدرتو توی بدن همه ما گذاشته که بتونه ترمیم بشه فقط باید بهش فرصت بدین و شرایطشو فراهم کنین اونم داشتن آرامشه.. میدونم سخته واقعا سخته کسی که درد و ناامیدی امونشو بریده بخواد یه دفعه احساس آرامش کنه.. ولی باور کنین اونقدر ادما با این کار سلامتشونو پس گرفتن که نمیشه انکارش کرد.. ازتون خواهش میکنم از قدرت فکریتون استفاده کنین.. شماها اشرف مخلوقاتین نور خدا در شما دمیده شده قدرتی در شماها هست که خدا بهتون داده کشفش کنید.. با امید با خندیدن . با ذکر جملات مثبت.. هر روز خدا رو بخاطر هر چیزی که خوشحالین براش شکر کنین ( حتی شده یک انگشتتون فقط سالمه هرروز شکر کنین که سالمه.. شکر سلامتی .. سالامتی رو افزایش میده.. بعد به تک تک اعضا بدنتون سرایت میکنه) جملاتی برای خودتون بسازین با اندامتون حرف بزنین بهشون بگین میخواین زودتر خوب بشن.. قربون صدقشون برین و صبر داشته باشتن و ناامید نشید امید داروی بزگ شفا است. طریق استفاده اشو یاد می گیرین از فرشته های خدا کمک بخواین خدا اونارو آفریده و در خدمت شما قرار داده فقط باید درخواست کنین .. اونا منتظرن درخواستتونو بشنون و با اشتیاق بیان به کمکتون.. فرشته مقرب اسرافیل ( رافائل) اسمش طبیب الهی ه.. از طرف خدا مسئول کمک به کسانیه که ازش میخوان..بنویسین تکرار کنید هر کاری که آرومتون میکنه انجام بدین.. خیلی خیلی جواب میگیرن..

 93. امیدوار گفت:

  سلام دوستان.انشاالله مشکل همه به بهترین وجه ممکن حل بشه.امیدوارم به خدا توکل کنین و واقعا همه چیز رو به خودش بسپارین تا از جایی که فکرشو نمیکنین فرج و گره گشایی براتون پیش بیاره.این وعده خودشه.شک نکنین.
  برای خواهر۲۸ساله منم دعاکنین که با سرطان دست و پنجه نرم میکنه و دکترا ازش قطع امید.کردن
  خدایا به ناامیدی حضرت عباس قسمت میدهم امید هیچکس را نا امید نکن….

 94. حسین گفت:

  چرا شما آخوندها مریض میشید ادعیه قرانی نمیخونید؟
  چرا رهبر ادعیه نخوند و رفت مدرن ترین بیمارستان و زیر دست بهترین جراحهای خارج تحصیلکرده و پروستات مقدسشونو عمل کردند؟
  تا کی ملتو میخواین خواب نگه دارید وقتی بیدار بشن اثری ازتون باقی نمیزارند

  • حسن گفت:

   حسین جان سلام
   به نظر من دعا آخرین راهکاره
   من هم توی بهترین بیمارستان شهرمون درمون کردم با بهترین دکترها اما هیچ راهی برای کاهش دردم نیست
   باور کن این کلمات رو هم با درد شدید می نویسم
   اما معتقدم دعا به من آرامش می دهد چون از تزریق مخدرهایی مثل مرفین خسته شدم که فقط درد رو برای چند ساعت تسکین میده
   رهبر و هر مقام دیگری هم که باشی پناهی جز خدا نداری و ما هم پناهی جز خدا نداریم
   یقین بدان که عادل برحق به اندازه توان ما به ما درد می دهد نه بیشتر چون ترازوی عداتش برهم خواخد ریخت که حسب ماسبق این موضوع از ذات اقدس اهی بعید است
   اگر بهترین بیمارستانها چاره درد بود رهبر خیلی از ابرقدرتها حالا زنده بودند

   برای تسکین دردم دعا کنید
   چون این درد را تنها ناشی از گناهان و تکبر خود می دانم و به درگاه یکتای دوعالم طلب مغفرت دارم و برای همه مریضها هم آرزوی شفای عاجل و بعد هم خودم
   یا مولا علی

 95. سلام بر همه دوستان مسلمانان گفتم برای سلامتی من دعای کنید که سرگیجه ام بر طرف شود.مرسی تورا خدا دعا کنید.

 96. لنا گفت:

  سلام به همه دوستان
  من نظرات همه رو خوندم واسه همه هم دعا کردم .دوستان طب همیوپاتی خیلی عالی هست واقعا در عرض چند روز معجزه میکنه من خودم خیلی مشکل داشتم خداروشکر خیلی خیلی بهتر شدم .حتی واسه بیماران سرطانی هم داروهای خوبی داره تمام موادش هم طبیعی و معدنی هست .

 97. سلام گفت:

  سلام توروخدا برای اوناییکه بچه میخان و نمیشه دعا کنید خیلللللللللی سخته هم دکتر رفتنش هم حرف وحدیث مردم و خانواده همسر ازته دل برای منم دعا کنید انشاالله خداوندشفای عاجل به همه بدن الهم صل علی محمد وال محمد

 98. من گفت:

  سلام دوستان عزیز لطفا برای منم دعا کنید منم چندوقت درگیر یه بیماریم که خوب نمیشه وواقعا بعضی وقتها امونمو میگیره طوریکه اعصابم رو هم درگیر کرده وداره افسردم میکنه. خدایا گناهامونو ببخش و تکلیفی گردنمون نذارکه از عهدش برنیاییم و برمااسون بگیر و رحمت بفرست .

 99. ز گفت:

  با سلام به همه
  برای تک تک همتون اشک ریختم و دعا کردم
  منم یه توده تو سینم دارم
  فردا قراره برم دکتر
  دعا کنید تشخیصهای قبلی غلط باشه
  .بلاگ yasin714.blogfa.com رو حتما بخونید

 100. افسانه گفت:

  سلام تو را به خدا به هر چی که می پرستید برای من دعا کنید الان چند ساله از بیماری دو قطبی دارم رنج می برم تو را به ناله های زینب برام دعا کنید همسرم بخاطر بیماریم ازم جدا شد خیلی افسرده شدم تو را به خدا دعایی یا نمازی که خیلی حاجت می ده بگید تا من هم از این بیماری نجات پیدا میکردم متاسفانه چون این بیماری را دادم همیشه تنهام عزیزان کاملا ناامید شدم همش فکر مردن را می کنم تو دو خدا برام دعا کنید که خوب بشم هر کاری باشه می کنم فقط شفا پیدا کنم آیندم بدجوری در خطر است.

 101. علی تمنا گفت:

  با سلام لطفا” برای جوانی که حدود یک ماهی است با تومور معده دست به گیبان است ازته دل دعا کنید تا انشاالله خداوند در این ماه مبارک رجب که متعلق به ذات حق ایت فج وگشایشی نماید واین جوان را که صاحب ۳ فرزند است به خانواده وپدرومادرش ببخشد باور کنید خیلی از شما عزیزان دل پاکی دارید اگر با خلوص نیت دعا کنید حتما” برآورده میشود،انشاالله دست همه تان رامیبوسم وخاک زیر پایتان هستم فراموش نشود

 102. علی تمنا گفت:

  با سلام لطفا” برای جوانی که حدود یک ماهی است با تومور معده دست به گریبان است ازته دل دعا کنید تا انشاالله خداوند در این ماه مبارک رجب که متعلق به ذات حق است فرج وگشایشی نماید واین جوان را که صاحب ۳ فرزند است به خانواده وپدرومادرش ببخشد، باور کنید خیلی از شما عزیزان دل پاکی دارید اگر با خلوص نیت دعا کنید حتما” برآورده میشود،(انشاالله) دست همه تان رامیبوسم وخاک زیر پایتان هستم فراموش نشود

 103. محمد رضا گفت:

  همه التماس دعا دارن، آدم اینهمه ناراحتیها رو میخونه، مریضی خودش یادش میره، منم ۳۰ سالمه حدود ۲ ماه هست که تصادف کردم مینیسک زانوم پاره شد و دکترها گفتند که خوب نمیشه ولی امید به شفای امامان و خداوند دارم برای من هم دعا کنید

 104. مجتبی گفت:

  سلام امیدوارم خدا همرو شفا بده.پدرم در بستر بیماریه واقعا ب دعای همتون نیاز داره خواهش میکنم براش دعا کنین ممنون .یا علی

 105. نازی گفت:

  سلام ماه ماه مهمانی خداست ماه استجابت دعامیگم ولی بعضی اوقات خودمم ناامید میشم ولی باز میگم مگه میشه انقدر خدا خدا کنی ونتیجه نگیری مگه میشه خدا فراموشت کنه برای خواهر من هم که الان تو بیمارستانه ویه پسر ۱۲ ساله داره وبیماری سیروز کبدی داره تو رو خدا دعا کنید شاید فقط یک نفسو خدا دعاشو قبول کنه شاید اون نفس نفس شما عزیزان باشه

 106. مريم گفت:

  بعد از چند سال انتظار خدا پسری بنام سید علی بکتاش برام داد با امدنش همه زندگیم تغیر کرد اون شد همه دارو ندارم وأی الان ۶ ماه است داره بین مرگ و زندگی دست و پا میزنه هنوز یک و نیم سالشه داره خیلی عذاب میکشه بعضی وقت از بس سرم فشار میاد میگوم خدایا تورو به بزرگیت قسم راحتش کن نمیتونم عذابشو ببینم خدایا تورو به حق علی اصغر حسین یک لطفی به حال بکتاش من هم کن از در غیبت بکتاش منو شفا بده دکترا نا امیدم کردن میگن دیگه دارو جواب نمیده دارم میمیرم نمیتوانم دیگه تحمل کنم شمارو به خدا قسم یه دعایی کنین شاید من گنهکارم دعام أجابت نمیشه خدا پسرمو دوباره به اغوشم برگردونه بدونش نفسم میگیره

 107. فاطمه گفت:

  سلام از شمامردان و زنان مومنی که این نوشته رامی خوانید التماس دعا دارم دراین شبها وروزهای رمضان وبازبان روزه کودک شش ساله ام راکه از درمانش قطع امیدکرده اند دعابفرمایید یک سوره حمد وصلوات برایش بخوانیدممنون ازهمه شما.مادردلسوخته ای که اشک دراین روزهاوشبهاخوراکش شده

 108. محمد گفت:

  سلام امیدوارم خدا به همه بندهاش که گرفتاری دارن شفا بده بخدا دلم پره استرس دارم اضطراب دارم ترس از اینده تمام بدنم رو فرا گرفته خدایا اول تمام بیمارها رو شفا بده خدایا تو بزرگی تو رحمانی تو رحیمی خدایا تو ور به حق علی به ما هم نگاه کن دلامون شکسته چشمامون خیسه خدا غلط کردم خدا فقط شفا کن دردمون رو من استرس و اضطراب زندگیم رو تعطیل کرده خدا توان کار کردن بده خدا تو بزرگی تو سروری خدا التماست می کنم بزار ارامش داشته باشیم یا خدا خودت کمک کن. صلوات

 109. محمد گفت:

  فردا میرم میرم دکتر دعا کنید برام برا همه

 110. مائده گفت:

  سلام خدا همه ی مریضیارا شفا بده به حق علی برای منم دعا کنین دهانم پر قارچ و عفونت شده الان ۸ روزه لب به غذا نزدم دعام کنین خوب شم

 111. Saeed گفت:

  سلام.من احساس میکنم مریضم….خدا کنه هیچیم نباشه.ازمایش دادم گفتن چیزی نییست…دوباره باید ازمایش بدم.خدایا توبه کردم…به امام حسین توبه کردم.به حضرت زهرا توبه کردم…چند روزه رفتم توی یه موسسه خیریه مشغولم…به بچه های بیمار ی بضاعت کمک میکنن…ای خدا قسمت میدم به امام رضا..قسمت میدم به حضرت ابوالفضل…قسمت میدم به موسی بن جعفر کمکم کن…

 112. zahra گفت:

  سلام توروخدا برای من دعا کنید من از بچگی حال روحی خوبی نداشتم و تاجایی که بیاد دارم همیشه افسرده بودم و همیشه موهام میریخته تاجایی که الان تاس شده سرم همش تو خونه نشستم و از بیرون رفتن به بیرون میترسم و خیلی وقته لبخند به لبام نیومده روزگار خوشی و نمیگذرونم حاا جسمی خوبیم ندارم درد معده و سرگیجه و حالت تهوع و اضطراب بی علت و تعرق زیاد امونم و بریده خسته شدم ازین وضع نمیدونم باید چکار کنم و به کی پناه ببرم ناامیدی و غم داره منو میکشه التماس دعا

 113. طاهره گفت:

  سلام غذای تو دوای تو دوای تو غذای تو خداوند مهربان اینهمه نعمت به ما عطا کرده میوه مغزها سبزیجات اگر ساعاتی را در کلاسهای خام گیاه خواری بگذرانید انشاالله به امید خدا شفا پیداکرده یا بیماری کمتر بسراغتان خواهد آمد حتما امتحان کنید. مرا دعا کنید که نیاز به دعا دارم .

 114. امين گفت:

  با سلام بیش از یکماه است که پسرم از دهانش خون میاید همه کاری داریم انجام میدیم

  و داده ایم تا کنون مشکل حل نشده التماس دعا داریم ممنون

 115. zahra گفت:

  فقط واسه منم دعا کنید خواهش میکنم???

 116. رهگذر گفت:

  سلام
  امیدوارم تمام بیمارانتون شفای عاجل پیدا کنند ما هم خودمان در خانه بیمار سرطانی داریم که به گفته دکترها در بهترین حالت ۲ ماه دیگر زنده میماند.
  در اوج ناراحتی و ناامیدی و مراجعه به کتب مذهبی ، ادعیه و انواع نذورات فکری به ذهنم رسید که شرمنده شدم ، اینکه چقدر در این مدت زندگی بفکر مولایمان حجت ابن الحسن بودیم چرا همیشه نسبت به مولایمان بی تفاوت بودیم یا نهایت توجهمان هم که بسیار ناچیز بوده فقط وعجل فرجهم بعد صلوات بوده که آنهم از روی عادت گفتیم . آیا یک هزارم توجهی که به بیمارمان کردیم به مولایمان توجه داشتیم؟ اگر دعایی خواندیم برای برآورده شدن حاجت خودمان بوده اگر هم توسلی کردیم باز هم برای رفع گرفتاری ها بوده .
  سلامهایمان بوی نیاز می دهد نه بوی عشق ، چندبار به زیارت قبور ایمه رفته ایم و حاجت نخواستیم ؟ شده مثلا به مشهد برویم و بگیم آقا ما هیچی نمیخوایم از شما به ما زیاد رسیده فقط اومدیم شمارو ببینیم دلتنگتون بودیم.
  خلاصه ما موقع مشکلات و گرفتاری ها به خدا و اولیای الهی پناه میبریم و توسل می کنیم در صورتی که اگه همیشه توسل می داشتیم گرفتار نمی شدیم .
  در کل اگر هم حاجت و درخواستی داریم بهتره اونو به صاحبمون و امام زمان خودمون بگیم چون بقول خودشون برگی از درخت نمی افتد مگر به اراده ما .
  ولی به این هم فکر کنید که اگر بیمار شما شفا پیدا کنه تاثیر خیلی مهمی نداره نهایت خانواده ش خوشحال بشن ولی اگه مولایمان ظهور کند تمام مردمان زمین از خیر و برکت وجودشان بهره منده تر می گردند و تمامی مریضها شفا پیدا میکنند .
  الهم عجل لولیک الفرج

 117. الهام گفت:

  سلام توروخدا برای نامزدم دعا کنید تصادف کرده دو هفته تو کماست. خدایا به جوونیش رحم کن…خدایا تنها امیدم تویی ناامیدم نکن…

 118. تنها گفت:

  سلام من اتفاقی اینجارو دیدم منم چند سالی دچار بیماری صرع هستم خیلی سخته از همتون خواهش میکنم اگه حرفامو خوندین برایه منم از ته دلتون دعا کنین برایه شفای من و تمامی مریضا به نیت چهارده معصوم‌(ع) ۱۴ صلوات بفرستین خیلی به دعاتون احتیاج دارم چند سالیه واقعا دارم زجر میکشم ممنون از همتون.

 119. خدا هست گفت:

  سلام دوستان یه دختر ٢۵ ساله ام تازه نامزد کردم متوجه بیماری لا علاجم شدم که به هیچکسم نگفتم حتی سراغ درمانم نرفتم فقط دارم شب و روز دعا میکنم برام دعا کنین اگه چیزیم بشه اگه خوب نشم مادرم میمیره دعا کنین شفا بگیرم من دلم پر از امید واسه همتون دعا میکنم خدا همه رو حاجت روا کنه بازم خداروشکر که میدونین راه درمانی دارین اما من درمونم فقط خداس توروخدا برام دعا کنین ممنونم

 120. Seyad گفت:

  سلام لطفا واسه منم دعا کنید انشالله خدا همه بیماران را شفا بده

 121. علی گفت:

  سلام
  مطالب خیلی عالیه.
  ولی نمیدونم چرا دیگه خدا جواب من و نمیده.بعضی وقتا خیلی ناامید میشم…نمیدونم باید چکار کنم.واقعا سخت میشه دل خدا و امام ها رو بدست اورد.تا به ادم جواب بدن…تشکر

 122. سلام
  الان چهار ساله درد شدید دارم به دکترای زیادی مراجعه کردم علت دردم رو نتونستن تشخیص بدن الان هم باردارم و دردهام چند برابر شده خواب ندارم قبلا به خاطر این درد یه سقط داشتم هر روز کارم گریه و دعاست نمیدونم روزام چطوری سپری میشه دلم برا همسرم و یه دونه دخترم میسوزه نمیتونم اشک دخترم رو ببینم که به خاطر دردهام گریه میکنه به دعاتون بینهایت محتاجم سر سجاده و هنگام راز و نیاز با خدا من رو از یاد نبرید التماس میکنم

 123. حسین گفت:

  سلام. انشاالله خدا مریضی همه عزیزان را شفا بده. یه توصیه ای که دارم اینه که دوستان از قرآن برای شفا استفاده کنند. در آیاتی از قرآن از جمله «قُلْ هُوَ لِلَّذِینَ آمَنُوا هُدًی وَشِفَاء» و «وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاء وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ»؛ قرآن شفا دهنده برای مومنین بیان شده. انشاالله در زمره مومنین باشیم و از این آیات نورانی استفاده کنیم. روایاتی هست که توصیه به خواندن صد آیه از قرآن است و بعد یا الله و یا الله گفتن(در جایی هفت مرتبه گفته شده) و از خداوند برای درمان حاجت خواستن. همچنین خواندن سوره حمد هفت مرتبه یا هفتاد مرتبه هم توصیه شده. یکی از راه های دیگه، استفاده از طب اسلامی است. که منسوب به پیامبران و ائمه(ع) است. که خدا را شکر فرد فاضلی مثل آیت الله تبریزیان در این مورد تحقیق بسیار کرده و شما با یه سرچ در اینترنت میتونید از توصیه های ایشان استفاده کنید.
  التماس دعا…

 124. شیما گفت:

  درباره خود ارضایی من رازش رو فهمیدم میگن کار سحر و جادوئه کسی که شما رو سحر کرده یه جن کافر عاشق رو با شما همراه کرده و اونه که شما رو وادار به این کار میکنه و تمام بدبختیات رو به یادتون میاره تا شما با این کار یه جورایی راضی بشید خود ارضایی کنید دراصل وقتی شما دارید این کار رو میکنید اون لذت میبره به خاطر همین میگن زنای باخود محسوب میشه حتی تو خوابتون هم میاد و خودشو شبیه ادم های مختلفی درمیاره و به شما عرضه میکنه حتی شبیه همجنس شما هم درمیاد و با کمال تعجب تو خواب میبینید دارید همجنس بازی میکنید درحالی که اصلا شما اهل این کارها نیستید و حالتون از این کارهابه هم میخوره ولی تو خواب لذت میبرید .از این به بعد وقتی اون شروع کرد به وسوسه اتون که برم ببینم فیلم و عکس جدید چی اومده یا فقط یه دید میزنم نمیزارم به مرحله خود ارضایی برسه یا ای بابا من اینقدر بدبختم هیچ دلخوشیم که ندارم خدا هم من رو فراموش کرده بزار کمی لذت ببرم اینا همش تلقینات اون جن کافره به هوش باشید و پوزش رو زمین بزنید اگه بتونید قران هم بخونید که خیلی خوبه چون اون نمیزاره چون قران خوندن و نماز خودن سر موقع اون رو ضعیف میکنه ولی عمل خودارضایی موزیک مخصوصا موزیکها و ترانه های های غمگین یا نستالژیک و هر کار زشتی اون رو قوی میکنه و شما بدنتون ضعیفت تر میشه و اعتماد به نفستون پاین میاد برای دخترای باکره هم مشکلات زیادی درست میکنه از جمله اینکه چون پرده اشون پاره نشده منی پشت پرده میمونه تا کم کم خارج بشه و این مدت که تو رحم میمونه باعث عفونت کیست و … میشه که در اخر باعث درد هنگام قاعدگی میشه

 125. فریده گفت:

  سلام. ازتون خواهش میکنم به حق آقا اباعبدالله برای من و بچه م دعا کنید… من دوسال پیش باردار شدم و دوقلو باردار بودم ک به علت سهل انگاری پزشکم و … هزار عامل دیگه به فشارخون بارداری مبتلا شدم.. خیلی خیلی خیلی سخت بود و ۵۴ روز بیمارستان بستری بودم…فقط خدا میدونه ک من چی کشیدم… بعد ازین مدت ختم بارداری دادن و بچه هام رو دنیا آوردن ک هم علی م و هم زهرام ازبین رفتن… خیلی خیلی امتحان سخت و بزرگی بود… شمارو به خدا… به ۶ماهه آقا قسم میدم برام دعا کنید ک دیگه سر این بچه م به اون درد مبتلا نشم… خدا خودش میدونه دیگه نمیکشم… عاجزانه ملتمس دعاتونم بچه م سالم دنیا بیاد و برای خودمم هیچ مشکلی پیش نیاد….. خیلی محتاج دعاتونم

 126. با سلام با تشکر از مطالبت خوبتون من برای سردرد و کمر دردم از قرص اکتوفن استفاده کردم که هیچ گونه عوارضی هم نداشت به شما هم پیشنهاد میکنم از این دارو استفاده کنید

 127. اكرم گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  خداوند بحق این ماه های محرم و صفر و بحق آه دل زینب کبری (س) و بحق آقا امام زمان (عج)که در این ماه ها عزادار هستش همه مریضا و همه شماها رو که هرکدوم به نحوی از یک مشکل یا بیماری رنج میبرین شفا بگیرین و بحق علی اصغر و علی اکبر(ع) و حضرت رقیه (س) خواهرزاده منم شفا بگیره و دردش قابل درمان بشه…دوستان عاجزانه محتاج دعای خیرتون هستیم

 128. مریم گفت:

  سلام یک هفته ای هست که دارم از درد بواسیر رنج میبرم تروخدا برام دعا کنید انشالا که خدا همه ی مریضا رو شفا بده به حق آبروی امام زمان (عج) ۱۴ صلوات برای سلامتی آقا امام زمان بفرستید انشالا همه مریضا شفا پیدا کنن منم دعا کنید

 129. عاطفه گفت:

  سلام داداش جوانم سرطان مثانه گرفته به حق امام زمان به حق بزرگی خدا براش دعا کنید عمل میخواد بشه دعا کنید براش خیلی روزهای سختی رو داریم میگذرونیم به حق حضرت زینب که مصیبت داداش رو کشیده برا ما دعا کنیید.

 130. کرمی گفت:

  سلام اگر اجازه بدید سایت مس به طلامعرفی کنید برای رفع خود ارضایی وسایت حکیم تبریزیان مرکز طب اسلامی برای بیماری صعب العلاج معرفی کنیدخدا خیرتون بده

 131. مریم گفت:

  سلام. ادعیه و دستوراتی که در این صفحه ارائه دادید، هیچکدوم مرجع ندارن.

 132. انشالله خداوند بزرگ همه ی شما و مریضان را شفا بده. برای معده درد منم دعا کنین

 133. ناشناس گفت:

  سلام دوستان برای شفای همه مریصها دعا کردم و از خدا میخوام به ههمون بزرگترین نعمت یعنی سلامتیرو عطا کنه.دوستان من ۴ساله از بیماری گوارشی رنج میبرم و کل بدنم رو درگیر کرده برام دعا کنید که خدا از دعای شما منو شفای عاجل بده.دعا کنید خدا از سر تقصیراتمون بگذره

 134. الف گفت:

  خدا ایشااله به همه شفا بده. هیچ وقت ناامید نشید. بلکه کاملا امیدوار و شاد باشید. خدا رو پیشاپیش برای شفا و خوب شدنتون شکر کنید. خواندن سوره های قران. نماز شب اگه توقیفشو داشتین و دعا و دعا و خواستن از خود خدا مطمئنن جواب می گیرید. من که خدا رو شکر برای یه بیماری سخت جواب گرفتم. ضمن اینکه به طب سنتی هم حتما مراجعه کنید. خیلی از این دکترای دانشگاهی بهتر و مطمئن تر هستند. اگر مقاوت کنید و ناامید و خسته نشید حتما جواب می گیرد. خودم این موضوع رو به چشم خودم دیدم.

 135. یاسین گفت:

  سلام دوستان واسه همتون دعا میکنم خواهش میکنم واسه بابای منم دعا کنید سکته مغذی کرده تو کماس.اگه دعایی هم مد نظرتونه بهم معرفی کنید ممنون میشم

 136. یارا گفت:

  سلام دوستان
  امیدوارم همه بیماران هرچه زودتر به حق فاطمه زهرا شفا پیدا کنند
  ازتون خواهش میکنم برای سلامتی خواهر من هم دعا کنید دکترها جوابش کردند

فرستادن یک دیدگاه

XHTML: شما می‌توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>